YRITTÄJÄ, tule mukaan omiesi pariin! Liity Yrittäjiin.

Loviisan Yrittäjien kysely Hankinta-alustojen käyttämisestä
Loviisan Yrittäjillä on menossa kysely koskien Loviisan kaupungin hankintaprosessia, hankinta-alustoja Hilma ym. sekä niiden käyttämistä. Loviisan kaupunki kehittää hankintamenettelyjään ja Loviisan Yrittäjät ry haluamme olla mukana tässä yhteistyössä. Siksi tarvitsemme sekä jäsentemme, että muiden loviisalaisten yrittäjien mielipiteitä hankinta-asioita.
Kysely on lähetetty koko jäsenistöllemme, sekä jaossa kotisivun lisäksi sosiaalisen median kanavissa. Vastausaika on sunnuntaihin 6.4. mennessä.
Tarvitsemme mielipidettänne hankintoja koskien ja kaikki vastauksenne ovat arvokkaita. Myös vapaat kommentit ja muidenkin asioiden esille nostot tärkeitä, jotta elinvoima Loviisassamme kehittyy edelleen.
Vastaathan linkin kautta avautuvaan Hankinnat-kyselyyn viimeistään sunnuntaihin 6.4. mennessä. Kysely aukeaa myös QR-koodin kautta.
Linkki kyselyyn, voit vastata joko suomenkielisen tai ruotsinkielisen kyselylomakkeen kautta.